proART Yapım Tasarım

1995 yılında PROART İNŞAAT YAPIM TASARIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. adı ile kurulan şirketimiz bu güne kadar mimarlık, dekorasyon ve inşaat malzemeleri temsilciliği konularında faaliyetini sürdürmektedir. Müşteri profilimiz; bölge temsilcileri, toptancılar, distribütörler, uygulayıcılar, mimarlar, inşaat firmaları, yapı marketleri ve nihai tüketiciden oluşmaktadır. Proart; 1995 ten beri temsilciliğini ve pazarlamasını yaptığı Saint-Gobain HGT Glas textile (cam tekstili) firmasının ürünlerine 2006 dan bugüne kadar duvar kağıdı konusunda, dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerini de eklemiştir. Bu üreticiler arasında Tapetex, Lanark, Origin, kolizz-art, ID-art, Mahieu, Escolys, Desima, Calcutta, Sirpi, JV, Missoni Home, 1838, Greenland ve Smarter Surface gibi firmalar yer almaktadır.

Duvar kaplamaları konusunda geniş ürün yelpazesine sahip şirketimiz, müşteri tatmini odaklı ve kalite merkezli hizmet anlayışı ile konusunda değişik ihtiyaçlara etkin çözümler sunmakta ve duvar kaplamalarında çeşitliliğe ve kaliteye önem vermektedir. Hedeflediğimiz yüksek standartları korumak ve Firmamızı her konuda yenilemek en büyük amacımızdır. Ürün satışı ile beraber talep doğrultusunda duvar kaplamaları ile ilgili tüm detay çözümlerinde konusunda eğitimli kişilerle teknik destek ve danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

Proart; Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerine ve mimari ofislere ürünleriyle birlikte çözüm ortağı olmayı hedefler. Böyle bir çözüm ortaklığının süreklilik esasına dayandırılması gerektiğine inanır ve bunun için sunulacak hizmetlerin komple çözüm anlayışıyla bütünleştirilmesine önem verir. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eder, yenilikleri en hızlı şekilde mimari ofislerle ve inşaat şirketleri ile paylaşarak, çağdaş çalışma ve yaşam mekanlarının geliştirilmesinde öncü olmayı hedefler. Böylece Türkiye’nin duvar kaplamaları birikimine katkıda bulunmak Proart’ın vizyonunu oluşturur.